• Modele frutash

Modele frutash

. KY është një modèle që kërkon ta mirmbani. Sa më shumë ta ngrini pjesën e balukes për të theksuar ruiner e SAJ, AQ më bukur do të dukeni. Pavarësisht modelit, ngjyrës e gjatësisë së flokëve tuaj, bëhuni gati për t`u frymëzuar nga këto 22 MODELE flokësh. Një tjetër tendencë e këtij viti janě flokët me përzierje ngjyrash të frutave. Blogerja që e ka hedhur këtë IDE kërkonte të përcillte diçka ndryshe dhe është e Sigurt që KY modèle ne të jetë «hit» këtë verë. Për ATO që NUK kanë shumë volum, një Truk i mirë do të Ishte kthimi je flokëve nga Brenda. Kjo do t`i bëjë të duken me më shumë volum. .

Bjondet këtë vit duhet të largohen nga ngjyra e platinit, Duke i kthyer rrënjët e Tyre në ngjyrë të artë. Nëse NUK Doni të lodheni me pjastër APO Duke bërë flokët kaçurrela, lërini të marrin formën e Tyre pas tharjes. Ne të dukeni Trendi. Fonds më në! Kjo është një shkrirje si pastelë, Ku të gjitha Brunet Mund ta gjejnë veten. Për flokë me shkëlqim, Mund t`i lyeni në një ngjyrë të errët, të ngjashme me kafen dhe patëllxhanin. Shtoni DISA ngjyra të Tjera në DISA Fije të flokëve tuaj, si për shembull nuanca të së kuqes. Ka dalë një Model i ri i flokëve ombre, duc përdorur tashmë ngjyra të errëta, JO më bjondet e hapura. Ndani një pjesë të balukeve në mes, ndërsa pjesën tjetër gufojeni shumë e më pas Kapini Bisht. 2019 po Shkon DISA Dekada pas, kështu që do të Vini sëirish në punë bigutinat. Ju NUK keni nevojë të Jetoni në det për t`u dukur si një perëndeshë plazhi e bronzuar, thjesht shtoni DISA «dallgë» në flokët tuaj. Flokët JO shumë të gjatë janě perfektë për këtë stilim me furçë nga jashtë.

Kemi parë MODELE gërshetash të mëdhaja, zakonisht të ndara me vijë në mes. Lidhja Edhe me një fjogo prej kadifeje, e bën këtë Model Fantastik për muajt e ftohtë të Vitit. KY NUK është një stilim Vetëm për Modelet e Victoria`s secret. Kushdo Mund ta përdorë até tashmë. KY është një nga Modelet Retro, i risjellë në kohët moderne. Pasi i ndani flokët Kapini Bisht, dhe Mund t`i «shkatërroni» Pak majat e bishtit. Nëse kaçurrelat tuaja janě të dendura dhe me shumë volum, të Holla ose të çuditshme, MOS u shqetësoni PASI ATO janě të bukura Gjithmonë! Baluke që vijnë Duke u shkallëzuar Deri në gjatësinë e pjesës së Parme të flokut flokët e shtrira dhe të Prera drejt janě Gjithashtu një Model in këtë vit. Është një hije «e fshehur» ose Refleks i përafërt me ngjyrën GRI, të bardhë, ngjyrë perle ose ndonjëherë Edhe Pak Lejla të flokëve. Kjo ngjyrë rekomandohet të mbahet e stiluar me onde. KY mdoel përveçse i bukur NUK do të shkatërrohet nëse dilni në Shi, sepse flokët do të jenë vetë të valëzuara dhe të lagura! Nëse Doni të Ruani gjatësinë e flokëve tuaj, Mund të manovroni me një shkallëzim, duc prerë një pjesë të Tyre, PA lëvizur gjatësinë. Ndërsa Edhe viti 2018 provoi se Ishte një vit Stil për tendencat e flokëve.

Kaçurrela, kaçurrela dhe Vetëm kaçurrela. Mund të dukeni Retro si në Vitet 80 por Edhe moderne e përshtatshme për kohët e sotme. KY lloj modeli do t`i bëjë flokët të shkqlejnë po AQ sa highlighteri juaj. JO të drejta dhe JO shumë kaçurrela, por diçka në mes të të dyjave. Kjo valë e re NUK është shumë Elegante, por NUK është As e çrregullt. Nëse dëshironi të mbeteni besnike e modës së viteve 90, mbani flokët e gjatë dhe krijoni DISA onde Vetëm nga majat.